1 - Dienas veselības pārbaudes • LJMC

1 – Dienas veselības pārbaudes

PĀRBAUDI SAVU VESELĪBU VIENAS DIENAS LAIKĀ!

Latvijas Jūras medicīnas centrs (LJMC) piedāvā veselības pārbaudes programmas, kas vienas dienas laikā 2-6 stundu ietvaros kvalificētu ārstu un speciālistu uzraudzībā, izmantojot mūsdienu modernākās medicīnas tehnoloģijas, ikvienam ļauj iegūt pilnvērtīgu ainu par savu veselību. Jums nebūs jāstāv rindās vai jāiet pie vairākiem speciālistiem vairākas dienas pēc kārtas – visas procedūras un konsultācijas notiek vienā dienā mūsu labāko speciālistu uzraudzībā. Turklāt programmas ietvaros visu pakalpojumu izmaksas ir mazākas, nekā dodoties pie katra speciālista atsevišķi. Lai pieteiktos, ģimenes ārsta nosūtījums nav obligāts. LJMC atrodas Rīgā, Patversmes ielā 23 (jaunais korpuss).

 

Programma sievietēm ESI VESELA!

Lai justos moži un ikdienas gaitās dotos bez bažām – pārbaudiet savu veselību!

Ja pēc 40 gadu sasniegšanas regulāri izjūtat izteiktu nogurumu, nervozitāti, pastiprinātu svīšanu, ādas izmaiņas, migrēnu, miega traucējumus, sāpes mugurā, klepu un aizdusu, sāpes vēderā, plecu un jostas daļā, tad nekavējoties ir jāgriežas pie speciālista uz veselības pārbaudi, lai iespējami ātri noskaidrotu šo simptomu cēloņus, kas var būt pat vairāki.

Programmas ietvaros tiks veikti šādi izmeklējumi un konsultācijas:

 1. asins analīze – ietver asins ainu, galvenos bioķīmiskos izmeklējumus, tai skaitā holesterīnu un tā frakcijas, D vitamīna līmeni asinīs, onko – marķieri, urīna analīzes
 2. EKG (elektrokardiogramma)
 3. vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija
 4. vairogdziedzera ultrasonogrāfija
 5. ginekologa konsultācija
 6. ginekoloģiskā ultrasonogrāfija;
 7. krūšu dziedzeru ultrasonogrāfija (pēc vajadzības)
 8. internista (terapeita) konsultācija

Uz izmeklējumiem jāierodas tukšā dūšā, drīkst padzerties tīru ūdeni.

Visu izmeklējumu un konsultāciju cena bez papildus izmeklējumiem: 269.7 EUR.

 

Programma vīriešiem ESI VESELS!

Lai justos moži un ikdienas gaitas dotos bez bažām – pārbaudiet savu veselību! 40 gadi vīrietim ir tas vecums, kad savlaicīgi, ar diagnostiskām metodēm, var prognozēt reproduktīvās sistēmas veselību, potences problēmu draudus, audzēju riskus.

Ja regulāri tiek novērotas sāpes krūtīs, sirdsklauves, elpas trūkums, nogurums, kāju pietūkšana, sāpes mugurā, galvas reiboņi, tas va liecināt par nopietnām sirds saslimšanām. Tādēļ nekavējoties ir jāgriežas pie speciālista uz veselības pārbaudi, lai iespējami ātri noskaidrotu šo simptomu cēloņus, kas var būt pat vairāki.

Programmas ietvaros tiks veikti šādi izmeklējumi un konsultācijas:

 1. asins analīze – ietver asins ainu, galvenos bioķīmiskos izmeklējumus, tai skaitā holesterīnu un tā frakcijas, D vitamīna līmeni asinīs, onko – marķieri, urīna analīzes
 2. EKG (elektrokardiogramma)
 3. vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija
 4. urologa konsultācija
 5. RTG plaušām
 6. internista (terapeita) konsultācija
 7. spirogrāfija

Uz izmeklējumiem jāierodas tukšā dūšā, drīkst padzerties tīru ūdeni.

Visu izmeklējumu un konsultāciju cena bez papildus izmeklējumiem: 184.9 EUR.

 

Elpceļu veselības programma ELPO BRĪVI!

Ja gadījies saķert augšējo elpceļu vīrusus vai paasinājusies hroniska elpceļu slimība, bronhiālā astma, hroniska obstruktīva plaušu saslimšana vai kāda cita kaite, tad programma ‘’Elpo brīvi!’’ ir domāta Jums!

Ja regulāri tiek novērots klepus un aizdusa, pastiprināta svīšana, nogurums, miega traucējumi, sāpes krūtīs, tas va liecināt par augšējo elpceļu vīrusu, saasinātu hronisku elpceļu slimību, bronhiālo astmu, hronisku obstruktīvu plaušu un citām nopietnām saslimšanām. Tādēļ nekavējoties ir jāgriežas pie speciālista uz veselības pārbaudi, lai iespējami ātri noskaidrotu šo simptomu cēloņus, kas var būt pat vairāki.

Programmas ietvaros tiks veikti šādi izmeklējumi un konsultācijas:

 1. asins analīze – ietver asins ainu, galvenos bioķīmiskos izmeklējumus, tai skaitā holesterīnu un tā frakcijas; D vitamīna līmeni asinīs, onko – marķieri, urīna analīzes
 2. plaušu rentgenogramma
 3. spirogrāfija (ārējās elpošanas funkciju parametru noteikšana)
 4. pulmonologa konsultācija

Visu izmeklējumu un konsultācijas cena tikai EUR 114.9 (vīriešiem) un EUR 122.7 (sievietēm)!

 

STRESA LĪDZSVARA PROGRAMMA

 

Ikdienā šķietami maznozīmīgi simptomi, piemēram, bezmiegs, nomākts garastāvoklis, pazeminātas darba spējas, trauksmes stāvoklis, svīšana, nogurums, roku drebēšana un raudulība var liecināt par nopietnām saslimšanām. Tādēļ ieteicams jau savlaicīgi vērsties pie speciālistiem, lai noskaidrotu sūdzību iemeslus un tos novērstu.

Vienas dienas ietvaros 2-3 stundu laikā ir iespējams iegūt pilnvērtīgu ainu par savu veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā saņemt konsultācijas turpmākai veselības uzlabošanai. Visas pārbaudes un konsultācijas notiek īpaši izstrādātas veselības pārbaudes programmas ietvaros pie augsti kvalificētiem ārstiem mūsdienīgās telpās, kur pieejamas jaunākās ārstniecības metodes un tehnika.Papildus ir iespējams veikt ieteiktās analīzes  un ultrasonogrāfiju

Programmā iekļauti šādi medicīniskie pakalpojumi:

 1. asins analīze – ietver asins ainu, galvenos bioķīmiskos izmeklējumus, tai skaitā holesterīnu un tā frakcijas; D vitamīna līmeni asinīs, onko – marķieri, urīna analīzes
 2. vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija
 3. vairogdziedzera ultrasonogrāfija
 4. EKG (elektrokardiogramma)
 5. ginekologa/urologa konsultācija
 6. ginekoloģiskā ultrasonogrāfija (sievietēm)
 7. oftalmologa konsultācija
 8. internista (terapeita) konsultācija
 9. neirologa konsultācija
 10. doplerogrāfija galvas un kakla asinsvadiem

Visu izmeklējumu un konsultāciju cena: 346.9 EUR (vīriešiem) un 354.7 EUR (sievietēm). 

 

INDIVIDUĀLI PIELĀGOTA VESELĪBAS PĀRBAUDES PROGRAMMA

Latvijas Jūras medicīnas centrā ir pieejamas Individuāli pielāgotas veselības programmas. Tā paredz individuālas konsultācijas, izmeklējumu un ārstēšanās programmas izveidi pacientiem, kuriem ir sākotnēji neskaidri simptomi un sūdzības. Piemēram, neskaidras galvassāpes, sāpes vēderā, reiboņi, miega traucējumi, muguras sāpes u.c. Pirmā konsultācija notiek pie ārsta-internista, kuras laikā tiek izprastas un izrunātas pacienta sūdzības un tiek sastādīta nepieciešamo izmeklējumu un ārstēšanas programma. Ģimenes ārsta nosūtījums nav obligāts.

Pirmās konsultācijas cena: 36 EUR

Klientiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Pieteikšanās/uzziņu tālrunis visām programmām: +371 28644633 (Sarma Alšāne).

Vairāk informācijas: www.ljmc.lv, facebook.com/LJmedicinascentrs.

Esiet veseli!