Pārbaudi savu sirds veselību. • LJMC

Pārbaudi savu sirds veselību.

Mazkustīgs dzīves veids, smēķēšana, ikdienas stress, pārslodze darbā un sadzīvē ir tie faktori, kas negatīvi ietekmē sirds veselību.

Mazkustīgs dzīves veids, smēķēšana, ikdienas stress, pārslodze darbā un sadzīvē ir tie faktori, kas negatīvi ietekmē sirds veselību. Turklāt problēmas ar sirdi tiek novērotas arvien jaunākiem cilvēkiem.

Sirds un asinsvadu slimības ir biežākais mirstības cēlonis pasaulē un arī Latvijā. Lai laicīgi diagnosticētu problēmas, svarīgi ir savlaicīgi vērsties pie speciālista uz konsultācijām un pārbaudēm. LJMC Ziemeļu diagnostikas centrā sirds veselības pārbaudes veic profesionāli un zinoši speciālisti, ir pieejama moderna diagnostikas aparatūra un laboratorija.

Lai pārbaudītu savas sirds veselības stāvokli, mūsu speciālisti ieteiks Jums piemērotāko pakalpojumu – veloergometrija, ehokardiogrāfija, diennakts asinsspiediena monitorēšana, pulsa viļņa izplatīšanās ātruma mērījumi, centrālā asinsspiediena noteikšana un citi.

Pakalpojumus iespējams saņemt arī bez ģimenes ārsta vai cita speciālista nosūtījuma.
Ir iespējams izmantot vairāku apdrošināšanas sabiedrību veselības apdrošināšanas polises.
Lai pieteiktos uz procedūrām vai konsultācijām, aicinām sazināties ar mums pa tālruni +371 67098433 (LJMC Ziemeļu diagnostikas centra reģistratūra).
Esiet veseli!