Darba laiki|Karte|Cenas|Kontakti
lat eng rus
Ārsti, speciālisti
Diagnostika
LJMC struktūra
Par mums
Skaistumam un Veselībai
Vēsture
Sadarbības partneri
 

Copyright © 2009.
Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »
Latvijas Jūras medicīnas centrs 2014. gada pirmo pusgadu ir noslēdzis ar EUR 31 254 peļņu, apgrozījums pieaudzis par 10,86%, apliecina iesniegtais 6 mēnešu konsolidētais starpperiodu pārskats „NASDAQ OMX Riga”.
»lasīt vairāk
»lasīt vairāk
Latvijas Jūras medicīnas centrs" pirmo ceturksni noslēdzis ar 74 426 eiro peļņu
»lasīt vairāk
AS LJMC augsti kvalificēts urologs Igors Ševņins (LJMC strādā no 2001.gada) sniedz konsultācijas un ārstē uroloģiskas problēmas gan vīriešiem, gan sievietēm.
»lasīt vairāk
Vecmīlgrāvja 5.līn.26, Rīgā T.67098433 Magnētiskās rezonanses izmeklējums ir viena no mūsdienīgākajām un precīzākajām diagnostikas metodēm.
»lasīt vairāk
AS LJMC augsti kvalificēti neirologi sniegs Jums konsultācijas dažādu neiroloģisku slimību gadījumos. Nervu sistēmai ir svarīga loma cilvēku funkciju nodrošināšanā un uzturēšanā. Tā ir atbildīga par cilvēku kustību, spēju just, runāt, domāt un ja rodas sūdzības par reiboņiem , atmiņas, dzirdes un līdzsvara traucējumiem, galvassāpēm, muskuļu vājumu, muguras, kāju, roku sāpēm, sāpēm sprandas daļā, jostas un krustu daļā, tad lai to novērstu palīdzība jāmeklē pie neirologa.
»lasīt vairāk
Pinnes (Acne vulgaris) ir visbiežāk izplatītā ādas slimība jauniem cilvēkiem.Slimo 90%, biežāk ar vieglu formu,20% ar vidēji smagu,bet 10% ar smagu formu, kas slikti padodās ārstēšanai un bieži recidivē. LJMC piedāvā jaunākas un efektīvākas procedūras, kas ļauj veiksmīgi cīnīties ar pinnēm un tās uzveikt.
»lasīt vairāk
Latvijas Jūras medicīnas centrs piedāvā proktoloģiskās lāzeroperācijas. Augsti kvalificēti ārsti izvērtēs katru situāciju individuāli un ieteiks labāko risinājumu Jūsu veselības uzlabošanai. Lāzeroperācijas nodrošina maksimāli vienkāršu procedūru, kas ļauj mūsu pacientiem iespējami ātri atgriezties savās ikdienas gaitās darbā un ģimenē. Atnāciet, un mēs parūpēsimies par Jūsu veselību!
»lasīt vairāk
Latvijas Jūras medicīnas centra Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centrā, Patversmes ielā 23 ir iespējams saņemt otorinolaringologa konsultācijas gan par maksu, gan valsts apmaksu.
»lasīt vairāk
Tiek samazināta cena gultas dienai maksas dienas stacionārā un dienas stacionāra pacientu izmitināšanai.
»lasīt vairāk
«« iepriekšējā 1 2 nākošā »» Arhīvs
 
AtslēgvārdiAtlaides, Akcija , veselības centrs, kardiogramma, dienas stacionārs, veselības diagnostika, datortomogrāfija, sonoskopija, radioloģija, dupleks skenēšana, magnētiskā rezonanse, mammogrāfija, mamogrāfija, limfodrenāža, liposakcija, neirologs, reimatologs, endokrinologs, dermatovenerologs, acu ārsts, magnētiskā rezonanse , ģimenes ārsts, onkologs, ginekologs, uztura speciālistslogs uztura speciālists