Darba laiki|Karte|Cenas|Kontakti
lat eng rus
Ārsti, speciālisti
Diagnostika
LJMC struktūra
Par mums
Skaistumam un Veselībai
Vēsture
Laboratorija
Sadarbības partneri
 

Copyright © 2009.
Visas tiesības aizsargātas.
Izstrāde MB Studija. »
Skatīt sadaļā "Par mums"- "Finanses"
»lasīt vairāk
»lasīt vairāk
Š.g. 21.janvārī AS Latvijas Jūras medicīnas centrā ginekoloģijas nodaļā notika starptautisks praktisks seminārs par MESH (tīkliņu) pielietojumu maksts ķirurģijā.
»lasīt vairāk
Latvijas Jūras medicīnas centrs šogad ir aizsācis jaunu tradīciju – labākā darbinieka meklēšanu, kuru balsošanā nosaka paši darbinieki. Šogad kopā nodotas 187 balsis.
»lasīt vairāk
Latvijas lielākā privātā medicīnas iestāde Latvijas Jūras medicīnas centrs (LJMC) 2014. gada 9 mēnešus ir noslēdzis ar EUR 188 120 peļņu, apgrozījums pieaudzis par 8,96%, apliecina iesniegtais 9 mēnešu konsolidētais starpperiodu pārskats „NASDAQ OMX Riga”.
»lasīt vairāk
Mirstība no sirds asins vadu slimībām Latvijā joprojām ir pirmajā vietā. Paaugstināts asins spiediens, cukura diabēts, jau esošas kardio-vaskulāras vai nieru slimības ir patstāvīgi saistītas ar sirds –asins vadu notikumiem. Ļoti svarīgi ir arī asimptomātisku orgānu bojājumu noteikšana-tādi kā mikroalbuminūrija, kreisā kambara hipertrofija un īpaši jāuzsver tagad arī palielināts pulsa viļņa izplatīšanās ātrums( PVIĀ).
»lasīt vairāk
G.Biruks kopš 1967.gada strādā A/s “Latvijas Jūras medicīnas centrs” Ilgus gadus G.Biruks strādājis par kuģu ārstu un veicis sarežģītas ķirurģiskas operācijas, specializējies jūras medicīnā un labi pārzina darba un dzīves apstākļus uz kuģiem. Kā speciālists G.Biruks ir atzīts un plaši pazīstams starp jūrniekiem, jūrniecības un zvejniecības nozarē strādājošiem.
»lasīt vairāk
Latvijas Dzemdību speciālistu un ginekologu 7. Kongresa ietvaros AS LJMC 15.-16.oktobrī notika 2 dienu starptautiskie pirmskongresa kursi laparaskopiskajā šūšanas tehnikā un sievietes iegurņa pamatnes rekonstruktīvajā ķirurģijā.
»lasīt vairāk
Kad laiks kļuvis vēsāks un drēgnāks, gan uz ielas, gan no televīzijas un radio reklāmām arvien biežāk atskan klepus kā neiztrūkstoša rudens melodija. Bet kas tad īsti ir klepus?
»lasīt vairāk
Latvijas Jūras medicīnas centrs 2014. gada pirmo pusgadu ir noslēdzis ar EUR 31 254 peļņu, apgrozījums pieaudzis par 10,86%, apliecina iesniegtais 6 mēnešu konsolidētais starpperiodu pārskats „NASDAQ OMX Riga”.
»lasīt vairāk
«« iepriekšējā 1 2 3 nākošā »» Arhīvs
 
AtslēgvārdiAtlaides, Akcija , veselības centrs, kardiogramma, dienas stacionārs, veselības diagnostika, datortomogrāfija, sonoskopija, radioloģija, dupleks skenēšana, magnētiskā rezonanse, mammogrāfija, mamogrāfija, limfodrenāža, liposakcija, neirologs, reimatologs, endokrinologs, dermatovenerologs, acu ārsts, magnētiskā rezonanse , ģimenes ārsts, onkologs, ginekologs, uztura speciālistslogs uztura speciālists